| Anonymy05 a întrebat:

Stie cineva daca pot modifica raspunsul la o intrebare din oracol? Nu eram atenta cand am apasat si am dat din greseala raspunsul gresit.

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am patit si eu din astea.
Stai linistita ca nu te aresteaza nimeniwinking
In cel mai rau caz, daca te apasa asa tare, scrie adminilor la Contact sa modifice raspunsul.
Dar crezi ca te penalizeaza cineva?
Nu nu.
O seara buna happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti modifica si oricum nu ii pasa nimanui de raspunsurile alea.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate modifica/corecta răspunsul dat la întrebările din Oracol sad

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu se poate modifica răspunsul din oracol. Poți modifica doar răspunsurile și întrebările tale.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca mai merge.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu poti modifica.
Oricum, nu are relevanta penreu ca nimeni nu sta sa-ti urmareasca raspunsurile din oracol.

| R0R0 a răspuns:

Nu poti modifica.Era doar o intrebare.No stress.

| Kaℓi a răspuns:

E asa de putin important happy

| alexandrualind a răspuns:

Nu se mai poate.Singurul lucru sa nu il mai vada utilizatorii este sa dezactivezi de la optiuni sau sa iti stergi contul.

Toate cele bune!