| SucDeGuava a întrebat:

Imi apare poza in `Editare Profil`, dar cand pun o intrebare sau raspund la una nu apare...De ce?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Durează până va fi aprobată de un admin. Momentan ţi se va vedea doar la întrebări, spre exemplu eu acum ţi-o văd.

1 răspuns:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Va trebui sa astepti pana iti va fi aprobata de un admin! Mai multe detalii vezi pe http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#18
Eu iti vad poza este cu un ciine si cu un baiat cu urechi, iar ciinele are ochii albi!
Sper ca ti-am fost de folos! Pa!