| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare intrebatoare, de ce nu mi se vede imaginea care am pus-o la profil?

Răspuns Câştigător
| MeGustaaa a răspuns:

Dureaza o perioada pana se actualizeaza datele. Noi deja te vedem, iar in cateva ore-zile poza ta va aparea si pe profil. Trebuie sa ai putina rabdare. Asa e aici.
Succes! Numai bine!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca siteul nu este actualizat in timp real si trebuie sa astepti 2 zile pana sa se actualizeze!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Dureaza o perioada pana se actualizeaza datele. Noi deja te vedem, iar in cateva ore-zile poza ta va aparea si pe profil. Trebuie sa ai putina rabdare. Asa e aici.
Succes! Numai bine!

| CM7YRE a răspuns:

Poate ca tu nu o vezi momentan dar altii o vad. Asteapta sa mai treaca ceva timp, o zi, doua si o sa o vezi si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult ^^!