| MissDelevingne a întrebat:

La prpfil la fiecare arata acolo sus intr-un chenar cu portocaliu RANK si niste cifre.
Ce inseamna?happy

7 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Buna.
Rank-ul este pozitia ta pe site.Cu cat ajuti mai mult, rank-ul scade si acumulezi puncte. happy
Bye!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Rank- locul pe care-l are utilizatorul.
Punctele reprezintă totalul rezultat din răspunsurile date.
O zi zâmbet să ai!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Acele cifre reprezinta locul in clasament.
tu pe ce loc esti?

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Rank=loc iar cifrele, de exemplu 5456(eu) inseamna ce loc esti in clasament din 190493 de utilizatori

| Bybanu a răspuns:

Locul pe care esti! din 190493

| stefan97nic a răspuns:

Acela este locul pe care te afli in clasament de exemplu tu te afli pe locul 8128

| bogdan10aqua a răspuns:

Rank inseamna top si cifrele alea sunt locul tau in top uitete ca la userul anului e 1 cu cat faci mai multe puncte cu atat avansezi in top e simplu