| CămaşaTaDeNoapte a întrebat:

Mi-am pus poza la profil şi dupa 5 min mi-a dispărut. De ce nu se mai vede? Am reuploadat-o de 5 ori si face la fel. p. s: nu stiu dacă am postat la categoria bună big grin

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Momentan poza ta se vede doar la întrebări, iar mâine, în jurul orei 12, ea va apărea și pe profil.
Avatarele necesită aprobarea unui admin, din cauza asta și apar cu întârziere.
Trebuie să ai puțină răbdare.
Succes.

| hideaway a răspuns:

Ai răbdare. Noi vedem noua ta poza. O vei vedea și tu mâine pe la 12.
Noroc!

| CoquineNoire a răspuns:

Daca poza ta era cu o tipa mai sexy ca mine, si era in sutien, aceasta a fost stearsa de noi.

BlahBlah - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai m-a linistit! Se proceseaza si apare dupa cateva ore.