| CoMyYySiAtat a întrebat:

Parca nu aveam voie sa ne facem temele pe TPU. Acum avem voie?

http://www.TPU.ro/utilizator/ldmf ( uitati-va la intrebarile ei )

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Multumim pentru sesizare. Contul utilizatorului respectiv a fost sters.

Alexandra - TPU

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Probabil nu stiu cei care raspund la intrebarile pentru teme ca punctele sau/si funditele, adminii le vor sterge ulterior.

| Ana94 a răspuns:

Nu,nu avem voie cu teme. Poate că vreun admin o să vadă acele întrebări şi o să le şteargă.Şi probabil că şi contul va fi suspendat.Ai răbdare, poate că încă n-a văzut nimeni întrebările ei.

| Ana94 a răspuns:

Dap,s-a rezolvat problema happy Uite că adminii i-au închis contul.

| Lightning1997 a răspuns:

Ar trebui raportata.