| GoguLoV3lipitoOarea a întrebat:

Uitati-va si voi la intrebarile asteia.
http://www.TPU.ro/utilizator/eqhf/intrebari/
Da, da e fata.Atunci de ce si-a pus numele meu?!

8 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

Raporteaza-l ca te imita...Ala te face de rahat ma.

| AikkoxD a răspuns:

Esti idolul ei. rolling on the floor Si cum a spus @ mdany, aia n-are mai mult de 13 ani. Zice ca a facut-o cu ala, ca mai apoi sa spuna ca e virgina.rolling on the floor

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

De mere!

| AlQaeda a răspuns:

Totusi... eu tin cu gogu mic laughing sau goaga ( daca zici ca ii fata laughing )

| calutuuuu a răspuns:

Nu mai are numele tau... Vai, Doamne! Ce am ras! Cica ''Este rusinos ca la 19 ani sa fiu virgina?'' cand ea singura spunea ca a facut-o cu prietenul ei si a mai ramas si insarcinata, pe deoparte... Ma lasi?!?

| Piuliță a răspuns:

@Gogu,te simti plagiat.a:O?
Si tu esti fomeie si.ati putea sa va intelegeti poate si ea e Giastin Biberista

| mdany a răspuns:

Mda...sa fim seriosi la 19 ani nu intrebi cat prinde un bugati ca doara ai net sa cauti si nu zici lumii ca ai baut-o prietenului si altele.Aia mai mult de 13-14 ani nu are.

| Wladutz a răspuns:

Tipul ala ii mai tare ca tine!laughing