| Strwberrs a întrebat:

Pe cine votati userul anului? Sper ca nu pe mine laughing
Eu il votez pe Mosotti sau Rosalia, daca nu, pe MaestrulDeghizarilor. happy

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Daca nu ma pot vota pe mine, atunci votez pe oricine imi e prieten si e destul de aproape, adica, pe tinewinking

18 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mosotti.

| Brizbriz a răspuns:

Eu, eu, eu, eu, EUUUUU big grin

| Strwberrs explică (pentru Brizbriz):

Eu eu eu eu eu, dar pe cine votezi?

| Strwberrs explică (pentru Brizbriz):

Awww:)
Mersi Briz! Eu doream sa te votez pe dumneata, insa nu am aceasta optiune...

| Brizbriz a răspuns:

Multumesc blushing

| DonEduardo a răspuns:

Doctorandus. Si nu putem vota pe oricine vrem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Votul e confidential, draga Strawberrs happy

Eu sunt de puțină vreme pe aici, nu am cum sa fiu nominalizat ca sa fiu ales.

| Jus7t a răspuns:

Pe supita, evident.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nici vorba sa te votez pe tine, eu votez Hammurabi

| Strwberrs explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu ti-am impus sa ma votezi pe mine, ba chiar din contra, nu vreau sa fiu votata, dupa cum am spuslaughing

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Pe Mosotti, Ray si Lukas

Răspuns utilizator avertizat
| Strwberrs explică (pentru DeeaDiDi123):

AJJ! Multumes dar nu trebuiahappy

| Sofer a răspuns:

Am votat la nimereala. Și care mi-a fost simpatic cu răspunsurile de ajutor.

| Iote a răspuns:

Si in final, cine este userul anului?

| Strwberrs explică (pentru Iote):

Buna intrebare...

| DracuIaV2 a răspuns:

Eu sincer las vota pe tata ca era vanator si zdrobea caprioare cu capul le dadea o frunce in bot le adadea direct bulionu faina meserie happy
p.s girlz dont existwinking

| Mosotti a răspuns:

Eu te-as fi votat pe tine (printre altii) pentru ca te duce capul, stii ce vrei de la viata, esti open mind, iti cunosti capatitatile si stii cum sa le folosesti in viitor dupa majorat.