| BringMeToLife a întrebat:

Cum pot sa ma fac senior ca sa votez userul anului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am putut in dimineata asta sa votez ca Junior! Nu puteam ieri...ciudat.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

NOname
| NOname a răspuns:

Dar știi ce? Nu ai timp, prietene. Alegerile se încheie în 26 noiembrie sau chiar 25, iar tu ai nevoie de 10 zile ca să ai șanse să devii Junior, dar te-ai înscris abia astăzi.

Într-un fel e bună ideea. Nu se pot face conturi noi pentru votare multiplă. (scuză, doar gândeam cu vocea tare)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După 100 de răspunsuri aprobate și postate cât și 10 zile de la activarea contului poți trece la statutul de senior și numai atunci poți vota.
Spor la treabă!
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Trebuie sa ai minimul de 10 zile de activitate,si sa dai cel putin 100 de raspunsuri.Pentru mai multe informatii,intra aici:http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .

| Diabolique a răspuns:

Pentru a deveni user Senior este necesar să ai 10 zile de la data înregistrării și să dai minim 100 de răspunsuri. Odată cu îndeplinirea condițiilor vei putea vota, raporta și trimite mesaje private.
Mult succes!

| Adrian4123 a răspuns:

Trebuie sa ai 100 raspunsuri

| BringMeToLife explică:

Eu sunt mica da mie drag de tine ca esti glumet :*.