| DonEduardo a întrebat:

Unde ma duc sa votez Userul Anului 2020

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu au fost desemnati utilizatorii care vor intra in etapa de votare, s-a incheiat doar etapa de propuneri pentru acestia.
Conform echipei TPU, citez:
"Când s-a încheiat etapa de propuneri, vom analiza și vom valida membrii apoi va începe procesul de votare până pe 6 ianuarie."

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut. O sa puna ei o sectiune noua, in dreapta langa profilul tau (sus pe cele trei liniute). O sa sara in ochi, oricum.

Numai bine!

| Fatamuntilor a răspuns:

Https://www.tpu.ro/voteaza-utilizatorul-anului/ aici
Sau mergi la profilul tau, vezi ca clipoceste,, voteza userul anului 2020

| Sofer a răspuns:

Îți aparea întrebarea fix prima când intrai pe site prima data. Acum nu mai poți vota.

| DonEduardo explică:

Ati confundat. Eu intrebam daca a i nceput etapa de votare, nu cea de proupuneri. Pare ca nu a inceput. Cred ca acum analizeaza raspunsurile. Voi ati vorbit despre etapa de propu eri, nu cea de votare.

| Adrian5575 a răspuns:

Pana pe 23 decembrie inclusiv, se putea vota. Acum nu se mai poate.

| Roberrt21 a răspuns:

Uite aici link ul:
https://www.tpu.ro/......unerea-ta/