| anonim_4396 a întrebat:

Pe tableta mergea sa dau ignore pe TPU. Pe telefon nu. Cum pot ignora utilizatori pe TPU de pe telefon? Nu mai am net pe tableta.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Loghează-te pe un pc și igoră tot ce-și poftește inimioara

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu am pc.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că e vorba de o problemă tehnică, dacă ție nu îți apare sub poza fiecarui utilizator, butonul de "Ignoră Utilizator".
Am verificat pe telefon, la mine apare căsuța sub numele fiecarui utilizator.
Ce e mai ciudat e că tocmai tie, care postezi intrebarea, ești singura căreia nu i-aș putea da ignor (nici dacă aș vrea), fiindcă sub poza ta de profil, nu-mi apare absolut nimic, din cele trei căsuțe( Adaugă prieten/ Trimite mesaj/Ignoră utilizator).
Nu stiu de ce și nici nu-mi pasă. Fiindca e ultima problema la care să ma gandesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Din cauza ca siteul nu e bun, e nesigur.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de ce mai petreci timp pe el? Sun simplu delete account iti rezova toate problemele happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te. Lasă-i aici pe cei care il apreciază așa cum e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa ma duc. Na. Du-te tu.