| TheLordOfTheRings a întrebat:

Cum pot ignora anumiti utilizatori? Va rog Fundita!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Daca intri la profilul cuiva, sub poza are "Trimite felicitare", "Adauga la prieteni", "Trimite un mesaj" si "Ignora user".Dai la "Ignora user", iar el nu-ti mai poate comenta la raspunsuri, sa-ti trimita mesaj etc...
Daca vrei sa-l scoti din lista dai la "Utilizatori Ignorati" (chenarul portocaliu din stanga unde scrie "Logat ca..." )si dai la "Stop ignor".

1 răspuns:
| iSaidNo a răspuns:

Pentru inceput, intra pe profilul celui/celei care vrei sa o ignori. apoi o sa vezi ca la profil sub poza ai mai multe variante, tu vei da pe "ignore user"si gata!

Funda?