| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Pe TPU cum pot sa iau legatura cu un utilizator care ma ignora? Vreau sa discut cu el.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Du-te la lista cu cei care te ignora si da-i stop ignor. Daca vrea sa discute cu tine, va opri ignorarea.

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Poți crea alt cont și așa să discuți cu el.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Îți faci un alt cont sau rogi pe cineva să te ajute.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru darrio2007):

Nu poate. Cel care ignoră trebuie să dea stop ignor, nu invers.

| darrio2007 a răspuns (pentru floresdemayo):

Aoleu, asa e? Dar eu am primit de la cineva ignorat de mine, stop ignor. Asta cum vine?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru darrio2007):

Înseamnă că și el te-a avut la ignor.

PS. Mie nu imi place deloc procedeul acesta cu "Stop ignor", care te obligă să aștepți și aprobarea părții ignorate. Nu stiu cine a avut ideea respectivă. În fine...

| darrio2007 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nici mie nu-mi place.