| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu are un utilizator TPU pe profil optiunea ignora utilizator?

10 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Pentru ca l-ai ignorat deja.

| LPCTSTR a răspuns:

Toata lumea are aceasta optiune, da-ne un screenshot si un profil anume.

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Nu-i adevarat ce spui. N-am cum pentru ca persoana respectiva a sters raspunsul si nu mai retin ce username folosea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vrut sa-i dau ignore si n-am putut pentru ca nu avea optiunea ignora utilizator pe profil. M-am uitat bine. O fi vreo scarba privilegiata.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista privilegiati.

Singurul lucru la care ma pot gandi este ca ai blocat utilizatorul numai in mesajele private; parca am avut o problema asemanatoare si eu/
Verifica aici: https://www.tpu.ro/mesajele-mele/utilizatori-blocati/

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Tu chiar nu pricepi? nici nu vorbesti corect romaneste, ce sa pricepi...

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Incerc sa ajut, omule.
Ti-am zis odata, NU EXISTA PRIVILEGIATI.
Cunosc structura siteului astuia mai bine decat 90% din comunitatea asta (si clar mai bine decat tine).

Nu inteleg cum corelezi o greseala de aranjare cu incapacitatea de a intelege probleme... cliseu tipic plozilor care nu primesc ce vor.

Repet, nu exista privilegiati, functia este valabila pentru toti si se aplica tuturor, punct.

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Nu-s barbat. Nici plod. Ai corectat greseala gramaticala vad. Probabil oi fi ignorat persoana aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oi fi ignorat utilizatorul respectiv si de-aia nu mai apare optiunea ignora utilizator.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai este ignorat sau nu? Pentru ce-ai mai intrebat daca el era deja blocat? :|
https://www.tpu.ro/lista-utilizatori-ignorati/