| piratuu a întrebat:

Din ce cauze un utilizator de pe TPU te ignoră?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se dă "ignor" din fel şi fel de motive, printre care unele dintre cele mai stupide şi ticăloase.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pot fi mai multe motive: nu-i place postarile tale, n-ai respectat regulile TPU, l-ai jignit, l-ai injurat, etc.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai tu din ce cauza ai ignora o persoana?
Aici pe site, nu putem fi dragi tuturor, si uite asa apar mici conflicte si apoi apare acel ignor.
O zi frumoasa sa aihappy

| Pricked a răspuns:

Ăsta e un mesaj pentru toţi utilizatorii care m-au ignorat. De ce aţi făcut asta, drăgălaşilor?

| PrunaPătrată a răspuns (pentru Pricked):

Nu ne place numele tau.

| Pricked a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Asta era?
Bine, nu mi-l voi schimba prea curând.

| dannyel86 a răspuns:

Din cauza comportamentului sau limbajului online. Sau pentru ca pur si simplu nu le mai place de tine. Faptul ca te ignora nu inseamna ca e si vina ta. Uneori sunt motive pe care pur si simplu nu le intelegem. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Poate ai un mod de a te exprima neeadecvat(injuri, jignesti, dai raspunsuri irelevante(lipsite de sens)...)

*Aveti opinii total diferite in ceea ce priveste o situatie sau stilul de viata in general...

*Unora le place sa te treaca la ''ignor'' din motive total prostesti si ticaloase...sau fara ele(motivele)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu vrea sa mai interactioneze cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu te sufera...