| ForeverAloneBOY a întrebat:

Cum pot ignora un utilizator?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Daca vrei sa ignori un utilizator, trebuie sa intri pe profilul acestuia si sa dai click pe optiunea "Ignore user". O poti gasi sub avatarul acestuia. Atunci cand tu ignori un utilizator, acesta:
- nu iti va mai putea raspunde la intrebari sau sa iti dea un reply la un raspuns
- nu iti va mai putea trimite mesaje private
- nu ii vei mai putea vedea postarile

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri pe profilul fiecarui utilizator(cel vizat de tine) si sub poza de profil ai aceasta optiune
Ignora prieten...dai click si se rezolva.
O seara bunahappy

| zurick a răspuns:

Trebuie sa intri pe profilul lui si sa gasesti optiunea sub poza lui de profil.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a ignora un utilizator trebuie sa intri pe profilul lui si sa dai click pe ''ignore user''.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună
Intri la profilul lui, sub poză scrie într-un chenarroşu "IGNORĂ USER", apeşi.
NUmai Bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un simplu clik.Pe profilul fiecarui utilizator, ai aceasta optiune sub foto de la avatar/

| ȘefaRaiuluiDecăzută a răspuns:

Bună.
Te prefaci că nu există!
Pa, pa.