| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa primesc pe mail noi intrebari(ce intrebari sunt puse noi) de la o anumita categorie? Daca da, cum?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

| hideaway a răspuns:

Nu poți află așa ceva.
În schimb dacă vrei să primești mail când un PRIETEN de-al tău pune o întrebare, mai bine te-ai uita în stânga, unde scrie "Logat ca AlexandraPfff", și acolo vei vedea opțiunea "Notificări" ( http://www.TPU.ro/notificari/). Apeși pe ea și bifezi căsuța "Doresc să primesc notificări doar de la următorii prieteni atunci când adaugă o întrebare", și selectezi prietenul de la care vrei să primești mail atunci când adaugă o întrebare.
Succes!