| marianmarian123456789 a întrebat:

Pot sa primesc raspunsurile pe email?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate să primeşti răspunsurile pe e-mail sad

Dar, poţi seta ca să primeşti notificare prin e-mail în momentul în care ai un comentariu/răspuns happy
Intri în secţiunea "Setarile contului meu" din grila portocalie ( vezi în stânga ), acolo ai "Notificari prin e-mail:", acolo selectezi/bifezi "Doresc sa primesc notificari cand mi se comenteaza la un raspuns ", apoi apeşi pe "Modifică".

Toate cele bune.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Răspunsurile de pe TPU? Nu.
Dar poți seta, ca să primești notificări (adică, te anunță), atunci când cineva îți răspunde pe site.

Te duci la coloana din stânga, unde scrie "Setările contului meu", apoi urmărești unde scrie "Notificări prin e-mail" și bifezi opțiunea:

"Doresc să primesc notificări, atunci când mi se comentează la un răspuns"
Apoi, dai "Salvează modificările" și finish. Atât tot.