| anonim_4396 a întrebat:

Pot vedea daca primesc vot pe raspuns de la o persoana? :-s Daca da, cum?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Te întorci la răspunsurile date de tine.

Iar dacă vrei să vezi voturile date de o anumită persoană, intri pe profilul ei și dai clic pe "VOTURI DATE DE *** ÎN ULTIMELE 60 DE ZILE".

Succes.

| blueangel99 a răspuns:

Nu se poate, decât dacă iei toate răspunsurile la rând.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te referi ca e ca pe facebook, sa dai click pe degetelul de la comentariu si sa iti apara ceva gen: "x, y, z, t si u au apreciat asta", te inseli!
Aici, pe TPU, poti doar sa ai o banuiala ca te-a votat o anumita persoana, iar de aici poti intra pe profilul sau, si sub punctaj sa dai click pe "voturi acordate de x in ultimele 60 de zile" si sa te cauti acolo.