| jessyjesyxX a întrebat:

Primesti ceva daca raspunzi la toate intrebarile de la oracol TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Multe puncte. In schimb, pierzi o viata reala.

4 răspunsuri:
| jessyjesyxX explică (pentru anonim_4396):

Cum adica? la ce te referi?, pierzi o viata reala,?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru jessyjesyxX):

Ma rog, era o exprimare mai grosiera. Ideea e ca se dovedeste o pierdere de timp sa stai sa-l completezi pe tot. Ocazional se mai fac si concursuri(tip maraton) cu premii materiale, dar n-au fost adminii destul de nebuni ca sa-ti ceara toate intrebarile completate. Iti vor cere doar cele mai recente 30 de intrebari si apoi vor face tragere la sorti. Asa ca nu-ti foloseste la nimic daca le completezi pe toate. Castigi niste puncte cel mult.

| drogh a răspuns:

Da. Oracolul TPU iti ofera puncte si intr-adevar un premiu. In fiecare luna se face un Maraton iar daca ai raspuns la tot, esti clasificat. Trebuie doar sa astepti rezultatul...

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Multe puncte.