| SkrillexForever a întrebat:

Saluut TPU!
Chestia aceea de la TPU cum ca esti calificat sa castigi un telefon daca raspunzi la intrebarile din oracol este adevarata sau este numai asa ca sa raspunzi la intrebari?

13 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Concursul este real, ca si premiul! Castigatorul va fi anuntat azi.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
e cat se poate de serios, si au fost si castigatori in concursurile precedente...asa ca daca ai raspuns, nu este exclus ca tu sa fii castigatorul.
cred ca maine afiseaza noul castigator
O zi frumoasa sa aihappy

| onasis1961 a răspuns:

Concureaza fara teama, concursul ete pe bune! Eu am luat premii de la TPU!

| Fatamuntilor a răspuns:

Uite aici castigatorul ultimului concurs; http://www.tpu.ro/blog/?p=4162.Au mai fost si alti castigatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu e nici o abureala, concursul e pe bune.
Au mai fost castigatori.
Te pup!

| BlackRaven45 a răspuns:

Sincer nu cred ca primeste cineva ceva. Ii doar o abureala ca s-a raspunda lumea la intrebarile din oracol.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru BlackRaven45):

De ce crezi asta? Daca te uiti putin pe blog vei vedea cei care au castigat.Concursul e pe,, bune'.

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pai zic asta pentru ca pe alte site-uri au mai fost concursuri si nu a castigat nimeni nimic. Dar daca tot ai dat un link ma uit.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru BlackRaven45):

Chiar te rog sa te uiti pe linkul dat de mine.Trebuie sa raspunzi la intrebarile din oracol ca sa muncesti putin si premiul sa fie meritat.

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Cum castigi? Poti castiga chiar daca nu ai multe funde?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru BlackRaven45):

Nu conteaza numarul fundelor si nici punctajul.Tot cea ce trebuie sa faci e sa rapunzi la intrebarile din oracol si sa astepti tragerea la sorti.

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ok. Mersi pentru raspuns. Daca ar fi intrebarea mea tu ai fi primit fundawinking

| Fatamuntilor a răspuns (pentru BlackRaven45):

Ma bucur ca s-a lamurit problema.Ar fi fost pacat sa pierzi acesta sansa.