| StReEtDaNcEaNa a întrebat:

ce se intampla daca raspunzi la toate intrebarile de la oracol TPU? scuze dar nu prea stiu happy
Multumesc! big grin

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce să se întâmple? Nu o să mai ai nici o întrebare fără răspuns până la 12 noaptea.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Kat29happy esti multumit/a daca ai putut sa raspunzi la toate intrebarile, eu nu am raspuns pentru ca nu mai aveam o alternativa..la fiecare raspuns, primesti 20 de punctehappy aceste puncte, se adauga punctajului tau.happy
O zi frumoasa sa saihappy

| CautNume a răspuns:

Nu se intampla nimic.Doar ai raspuns la toate.Pentru fiecare raspuns primesti 20 de puncte, deci vei strange mai multe puncte.

| Musique a răspuns:

Primești puncte pentru fiecare răspuns, în rest, nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti felicitat constant cu un scris verzui ca ai raspuns la toate intrebarile.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu, dar iti asigura puncte. La pensie vezi abia ce faci cu ele.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic rau: primesti puncte care te ajuta la Rank!

| StReEtDaNcEaNa explică:

In cazul asta nici nu mai raspund daca primesc doar puncte laughing