| g4mma a întrebat:

Cine face intrebarile din Oracol?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Administratorii, uneori în colaborare cu câte un utilizator.

| g4mma explică (pentru NOname):

Ce criterii trebuie sa indeplineasca un utilizator pentru a colabora cu un administrator la formularea intrebarilor?

| NOname a răspuns (pentru g4mma):

Doar să le formuleze (împreună cu variantele de răspuns) şi să le trimită la Contact.
http://www.tpu.ro/contact
În caz dacă se vor considera potrivite, vor fi incluse în Oracol, când se va putea.

| g4mma explică (pentru NOname):

Mersi fain.

10 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Adminii

| Crucified a răspuns:

Adminii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Administratorii TPU, insa pot si userii sa propuna intrebari pentru Oracol la,
http://www.tpu.ro/contact
Te pup.

| lalaballet a răspuns:

Cei de pe TPU

| Enki a răspuns:

Cei de pe TPU

| Galatz a răspuns:

Administratorii TPU.

| bogdan1236 a răspuns:

Acele intrebari le adreseaza un admin