| Kristtine a întrebat:

Rankul ce reprezintă?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poziţia ta în clasament: http://www.tpu.ro/useri.

7 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Pe site-ul TPU există un clasament al utilizator. Acest clasament se face pe baza punctelor(obţinute prin răspunsuri, fundiţe, voturi). Poţi vedea clasamentul dacă dai click pe ''COMUNITATEA'' scris cu albastru în susul paginii. Rankul este practic locul pe care îl ocupi tu în acest clasament. Cu cât ai mai multe puncte vei avea rank-ul mai mic, adică vei avea un loc mai fruntaş în clasament. Baftă!

| SamSon a răspuns:

Rank-ul reprezinta pozitia unui membru in cadrul comunitatii

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pozitia in clasament! Eu incerc sa farmez cat de mult pot ca sa ajung prima! Raspund cat de mult si cat de prost pot!

| harciog a răspuns:

Ceva de bine.

| madalina19e a răspuns:

Locul pe care il ocupi tu... dintre toti utilizatorii activi.
Iti arata cat de activ esti.in functie de punctajul pe care il ai

| Green007 a răspuns:

Rankul reprezinta locul sau topul la un joc sau un sietwinking

| alexutulul a răspuns:

Baga id asta in lista akajuniori