| Yoshi87 a întrebat:

Sallwinking! Intrebarea asta o am de ceva vreme... Cum pot sa sterg o intrebare de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Lykee a răspuns:

Dai la Intrebarile mele si iti apare intrebarile care le-ai pus si sub fiecare intrebare scrie acolo stergere dai pe stergere si iti trimite automat un e-mail de confirmare. Gata Fundaa?

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Dai la Editare profil de acolo la Intrebarile mele si alege Stergere - primesti un mesaj pe email pentru confirmarea stergerii - click pe ea si acolo si intrebarea va fi stearsa de la tine, dar ramane in continuare pe site ( daca s-a dat si raspunsuri )ca o intrebare de la un anonim.

| Airinei_Francisc_Corneliu_1993 a răspuns:

Sal! deschizi mesul apesi la intrebarile mele pe programul asta (nu la intrebarile mele ale mele acolo jos) apesi pe sterge spui motivul primesti mesajul pe mes il deschizi si apesi le link ala lung. sper ca indicatiile mele sa-ti fie de foloshappy!