| Mixeruş a întrebat:

Aceasta nu este o intrebare :))! Mi-am facut un chat :) http://xat.com/MixWantU (sper sa va placa) si am nevoie de un site :) pe care sa-l pun sau mai multe site-uri pentru vizitatori! De fapt chat-ul il am de mult de vreo 2 ani, dar nu prea intram pe el! Daca are cineva nevoie de un chat sa lase comm aici si va raspund eu! :) Va multumesc

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, asta nu e o întrebare, e doar spam!
Şi doi, de parcă n-ar fi de ajuns şi aşa, ce legătură are cu "Totul despre TPU"?!

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Pai...situl TPU ar fi foarte bun din punctul meu de vedere pentru.a avea multi vizitatori. uite de exemplu eu ti-am vazut intrebarea(spamul)si am intrat pe chat![app este super] sau daca nu pe un site de la metin2 ca acolo intra multi! funda puppy dog eyes