| Demonu_5438 a întrebat:

Salut am si eu o problema folosesc windows 7 si inainte cand intram in folderu de la filme imi apareau imagini cu cele din filme acum nu mai apar decat apare imaginea de la bsplayer de la ce s-a dat peste cap si cum se poate rezolva problema o_0

5 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Nu cumva inainte, cand iti apareau imagini, deschideai filmele cu Windows Media Player? Ia incearca sa dai click dreapta pe un film, Properties si schimba programul cu care se deschide, din BsPlayer in WMP. Ar trebui sa revina la aspectul pe care il aveau inainte. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil e de la codecuri.

| Demonu_5438 explică:

Pai am creat un folder numai cu filme inainte cand intram in folder aparea icoana cu imagine de la film acum apare incoana de la bsplayer si nu stiu cum pot sa rezolv problema

| Demonu_5438 explică:

Pai am trimis acum 1 minut sau 2 e foarte simplu ce am spus intru in folderu de la filme iar daca aleg un film icoana aia nu mai arata imagine pe ia adica filmu arata icoana de la bsplayer am vazut cami apare intrebarea asta iar Demonu, vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare? incerc de 1 luna sa tot rezolv problema si nu reusesc

| Demonu_5438 explică:

Alexmircescu13 pai am explicat destul de clar inainte cand intram in fisieru de la filme am spus apare imaginea de la film acum apare icoana de la bsplayersi nu stiu cum sa fac am incercat in toate metodele am facut si cum ati zis voi si dejaba tot nu merge!