| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Cum pot face statusul senior pe TPU, pentru a trimite mesaje private? Mersi

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ajungi senior doar dupa cel putin 10 zile de activitate si 100 de raspunsuri pe TPU.
Posibilitatea de a trimite mesaje nu depinde de faptul ca esti junior sau senior ci de setarile utilizatorilor carora vrei sa le trimiti mesaje. Poti trimite mesaje si ca junior celor care au setat sa primeasca mesaje de la toti utilizatorii TPU.