| AnonymousCLL a întrebat:

Daca cumpăr un bilet de avion de la Wizztours, pentru Dubai, taxele de aeroport si celelalte sunt incluse? Si check-in-ul online cum se face?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Ce firmă e aia?!? și ce legătură are TPU cu ea? nu de alta, dar e pusă întrebarea la categoria greșită. De aia ai și primit așa multe răspunsuri la ea...
Ba chiar ai fi putut să răspunzi singur dacă ai fost deja acolo, măcar lămureai pe un alt eventual curios cu aceeași problemă.