| AnDr3y_7408 a întrebat:

Salut la toti. Am o intrebare pentru voi: Ce pot face cu punctele acumulate de pe TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Să mergi la cumpărături.batting eyelashes

Punctele sunt doar o reflexie activităţii tale pe site, atât. Nu poţi să faci cu ele ceva anume.

3 răspunsuri:
| AlicePotato a răspuns:

Cu punctele TPU inaintezi in rank.rankul este numarul de utilizatori.
deci ultimul rank are 0 puncte. iar rankul numarul blablabla are atatea puncte.

| Gini a răspuns:

Nimic. Doar avansezi in rank.

| Florin199221 a răspuns:

Din cate am observat, punctele obtinute te ajuta sa urci in rank-ul general...nimic mai mult
Cand dai pe profil iti apare rank-ul in dreapta sus