| 99stefan a întrebat:

cum pot sa imi fac un nou cont TPU pe mobil sau sa mi-l pastrez pe asta si sa il salvez in telefon?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum il ai(facut) si pe acesta! TPU n-are o varianta de mobil, cel putin nu una ce merita titlul asta.
Vei accesa TPU-ul de pe mobil asa cum il accesezi si de pe PC daca vrei sa te folosesti de toate functionalitatile site-ului.
TPU.ro are doar un inceput de varianta pentru mobil. E ceva nefinalizat. Poti doar sa citesti postari.