| stefanomatematician99 a întrebat:

Stie cineva daca aceasta noua "inbunatatire" cu tricouri si cani de la TPU este permanenta sau temporara? Daca este temporara, as dori sa stiu si cam pana cand este.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns (pentru stefanomatematician99):

N-ai pentru ce, nici eu nu știu cu exactitate până când se va desfășura dar mă interesez și revin cu un răspuns după ce îl primesc de la administratori ok?
Eu știu că până la sfârșitul anului.

| Azµre a răspuns:

Cum am promis.

Buna, Teo,

Nu avem stabilita o data anume pentru sfarsitul concursului cu campionii zilei. De asemenea, vom posta si pe blog mai multe informatii in cazul unor modificari.

O zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro