| andoradu92 a întrebat:

De curand mi-am deschis o firma de imprimari tricouri, cani halbe, materiale textile etc., si nu stiu ce preturi sa cer spre exemplu pentru o imprimare de tricou. As dori daca ati putea sa imi faceti niste sugestii de preturi care sa multumeasca atat clientul cat si cel care imprima.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

@Gheorghiu_Sebastian_1998: Esti ridicol.
@andoradu92: Estimeaza-ti un numar mediu de obiecte de imprimat pe luna, fa-ti costurile, adauga salarii si tot, dupa care pune-ti un capac de vreo 20-30% cit sa nu omori omul.

| SebastianGh a răspuns:

Pentru imprimeu 25-30 lei, iar daca ai varianta tricou + imprimeu, in jur de 50 lei e bine.