| AndreiDeyu2004 a întrebat:

Salutare. Am vazut pe acest site doi utilizatori suspecti care incep cu NumeUtilizator, respectiv UserName. Nu stiu daca sunt mai multi, dar unul dintre ei incepe si cu intrebari de genul >- User #1000: David sau alte nume. Si isi schimba mereu varstele, ba 18 ani, ba 15 ani, ba 12 ani si asa mai departe. Voi ce parere aveti de asta? Vi se pare normal asa ceva? Mie nu! Cum poti sa spui despre un tata ca a spart toaleta, masa, oala de ciorba si multe altele? Eu am parinti foarte blanzi, ma inteleg foarte bine cu ei.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt multi copii care scriu de plictiseala aici, inventand minciuni si evenimente mincinoase, dar cum sunt prostuti, se fac de rusine, ca nu sunt constistenti in minciuna si urmatoarea data decalara altceva, dandu-se de gol.
Aia nu trebuiesc bagati in seama, ca-s precum mustele de gunoi, care bazaie doar ca sa faca zgomot.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu toti parintii sunt la fel, asa cum nici toti copiii sunt la fel. Schimbatul varstei arata ca nu sunt maturizati.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că există și adevăr in vorbele lor, insă cei mai multi fac mișto.

| Wr3nch a răspuns:

Doar pentru ca ai parinti blanzi nu înseamnă ca toti is la fel. Unii traiesc in fiecare zi cu frica ca o aa die batuti pentru ceva maruntis