| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, cum pot ajunge un user suspendat pe TPU?

25 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Postează tâmpenii cât mai multe și ai să afli!
Ești pe drumul cel bun!

| Mosotti a răspuns:

Citeste pe privat ce ti-am scris.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Nu nu, nu e nimic in dezordine, totul e bine, pur si simplu vreau sa aflu mai multe despre TPU si doar atat, nu vreau nimic alt ceva!

| VoidEternal a răspuns:

Ciudate ambiții ai și tu...

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, pai.e adevarat o curiozitate cum apare, ca tu asta vrei sa stii, cum apari si ce poti face si ce-ti scrie daca esti suspendat.

| VoidEternal a răspuns:

Https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Ia citește aici daca vrei sa ajungi Guru TPU. :)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Pai doar am vrut sa vad cum e sa fii nu vreau eu sa fiu

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Te descurci tu boss. I believe in you. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Glumesc doar, nu vreau sa fiu suspendat

| gabriel2004o a răspuns:

Pai ai lista cu termeni și condiții
Dar pe scurt, dacă ești țăran care înjură în stânga și în dreapta(cum sunt majoritatea de pe acest site iar asta arata ca o pus regula de dragu de a completa ceva), dacă faci spam cu întrebări de genu "azi am căscat, e grav?", dacă pui întrebări legate de teme(care iar e o regula de dragu de a fi pusa ca o mare parte din utilizatorii tineri pentru asta vin pe TPU) Sau dacă pui poza de profil cu "costumul lui Adam și Eva"
Cam poți sa iei ban

| VoidEternal a răspuns:

Aoleu, bea repede niste apa rece sa nu pleznească fierea-n tine. Ești cam tânăr ca să ai tensiunea așa mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Închideți botu animalo, mă saturi, lasati-ma în pace

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Te doare?

| gigite a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, du-te o data, macar intr-o parte.

| Catalin77945 a răspuns:

De ce ai asemenea apucaturi rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici macar eu nu am reusit asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Uite, cu un asemenea limbaj unii admini pot considera daca sa te blocheze sau doar avertizeze rolling on the floor
N am sa dau nume...

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu asemenea comentarii e posibil sa fii suspendat.

| mentholinks a răspuns:

Ma mir cum de nu te-au suspendat inca.

| Fatamuntilor a răspuns:

Asa repede te-ai plictisit?
Sunt si alte metode. Rogi pe admina sa iti stearga contul.Si pleci cu fruntea sus.
Dar daca incalci regulamentul, injuri cati mai multi useri, poate chiar si administratia ai toate sansele sa fii pe lista celor avetizati.Iar pentru reciviva suspend nelimitat.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ma? cum sa te suspende pe tine? cine ar indrazni? esti cel mai cu.(minte) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

laughing
Îmi era dor de tine sa știi!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu bre, dar nu am plecat nicaieri!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Nu te am mai văzut de o veșnicie! Nimic, nimic...îmi era dor, fato!

| Brizbriz a răspuns:

Complicat
trebuie sa faci ceva destul de rau, dar nu cu adevarat rau, altfel ti se sterge contul direct