| eeeeeeeeee a întrebat:

Antidotul e dany bgs, nu? si inca o intrebare:daca un user e suspendat, atunci cand isi face alt cont, nu o ia de la capat, si din nou trebuie suspendat?

Răspuns Câştigător
| Astaeparereamea a răspuns:

El este, albanezu bgs devil

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu cunosc daca el este. Nu mereu iti poti da seama. Se poate schimba adresa calculatorului si administratorul nu mai poate sti. Administratorul poate doar sa suspende utilizatorii care nu se conformeaza regulilor. Daca antidotul nu respecta regulile va fi suspendat indiferent ca e dany bgs sau nu. Daca nu face nimic gresit nu are de ce sa fie suspendat.

| Cryssy a răspuns:

La prima nu ma bag. Nu stiu. La a doua intrebare... Daca repeta ce a facut inainte rau. da trebuie suspedat. pentru ca nu avem nevoie pe site de oameni care nu stiu sa se poarte. happy

| eeeeeeeeee explică:

Si se repeta.lupul isi schimba pielea, dar naravul ba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este suspendat doar utilizatorul, ip-ul nu. dar si asa se pot posta cateva raspunsuri pe zi, cred ca 5.