| cristisls a întrebat:

Salutare TPU am o problema in a pune raspunsuri si nu stiu ce sa fac. uitati cum imi apare http://imageshack.us/photo/my-images/545/chrometpu.png/ Funda la raspunsul care merge

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dă câteva refreshuri. Dacă nu şi nu, scrie la Contact.

| EmaS a răspuns:

Pai da click acolo unde scrie si intri pe adresa ta de email unde iti apare un link pe care dai click si astfel ti-ai confirmat adresa. Daca nu ai primit emailul, cauta in Spam si daca nu este nici acolo, atunci ai gresit adresa de email.Succes!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai urmeaza pasii si dai click pe link-ul primit pentru confirmarea de e-mail
O zi frumoasa sa ai si
La multi ani 2013!

| onasis1961 a răspuns:

După ce te loghezi vezi că trebuie bifată căsuţa cu (ţine-mă logat 7 zile)Baftă! sărbători fericite!

| Quinn a răspuns:

După cum vezi, jos scrie italic, roşu şi mare: " Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 răspunsuri pe zi şi nu mai mult de 10 în total.
Pentru a retrimite email-ul de confirmare click aici "

Apasă pe cuvintele " click aici ", iar apoi intră pe adresa de email cu care te-ai înregistrat. Acolo ar trebui să ai un mesaj de la TPU cu confirmarea adresei. Dacă nu e în Inbox, caută în Spam.

Revelion fericit şi succes!