| RubikSD a întrebat:

Scuze daca a mai fost pusa intrebarea. La cate puncte ajungi senior?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nu tine de puncte trebuie sa ai 10 zile de la inregistrare si sa ai 100 de raspunsuri trebuie sa raspunzi la multe intrebari. fundita plizz?

Pa, pa!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Succes.

| MerishorLoveGirl a răspuns:

La 10 zile de la autentificare raspunzi la mute intrebari [100] si devii seniorhappy

| ARSENÁL a răspuns:

La mai multe puncte, si bine! Tu baga 100 (o suta) de raspunsuri si te faci senior! laughing

| DomGoe a răspuns:

De fapt trebuie sa ai 10 zile de la autentificare si 100 de raspunsuri... poti sa ai cate puncte vrei

| ForJesus a răspuns:

10 zile de la înregistrare si sa ai 100 de răspunsuri trebuie sa răspunzi la multe întrebări cu folos nu doar la misto cum fac uni! happy

| bkb300 a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile de la autentificare si 100 de raspunsuri,. poti sa ai cate puncte vrei