| LoveThisHeart a întrebat:

Stiu ca nu e cea mai inteligenta intrebare dar chiar nu stiu cum ma deloghez dupa TPU si cum sterg contullaughing
P.S.:nu stiu dak am ales bn categoria si nu vreau mistouri

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a iesi dai Logout.
Contul nu-l poti sterge tu. Trebuie sa scrii un mesaj din CONTACT si sa rogi echipa TPU sa-l stearga.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in stanga unde scrie Locat ca..in josul paginii scrie Logout.dai click si gata.
ori cand intri pe site, nu mai bifezi acea casuta pentru 7 zile.
O zi frumoasa sa aihappy

| alexs99 a răspuns:

Pentru a te deloga trebuie sa dai click pe ''logout'', iar pentru a sterge contul trebuie sa trimiti un mesaj la ''contact'' legat de stergere.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Pentru delogare,
Te duci în bara cea portocalie în stânga, unde scrie LOGAT CA LoveThisHeart, jos de tot în bara portocalie.
Pentru ştergerea contului,
Te duci la contact,
www.tpu.ro/contact şi îi scrii un mesaj Cristinei.
Este foarte potrivită categoria.
Noapte Bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parca intrebarile inteligente au fost vreodata cu nemiluita pe la categoria asta...

www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| alealexuta a răspuns:

Buna.:))
Uite cum faci:
1. Dai clic pe Logout, este ultimul din stânga paginii tale, unde apari că ești logat.

2.Trimiţi o cerere la "Contact" http://www.TPU.ro/contact.
Vei primi un e-mail de la Cristina (una dintre administratoarele TPU)în care este scris să confirmi ştergea contului la "Contact

3. Funda?
4.Pa,pa.:)