| myky1999 a întrebat:

Sunt noua pe acest sait spuneti-mi si mie cateva lucruri care trebuie sa le stiu despre el.

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente Uita-te aici.

1 răspuns:
| anonim34666 a răspuns:

Pai nu poti sa pui intrebari de genu cine stie referatu\rezumatula... ca nu o sa iti mearga o sa tio respinga si ca sa pui o intrebare sau raspuns trebuie mai intai sa tio verifice nu merge sa pui cratima nu te lasa trebuie sa pui intrebari la interval de 2 minute maxim 4 pe ora si pentru ca estri de curand nu o sa poti sa votezi