| lunarwolf a întrebat:

Unde pot vedea utilizatorii suspendati?hee hee

Răspuns Câştigător
| SsAa a răspuns:

Buna big grin stii unde scrie prima pagina (cred ca stii)e tot pe randul ala mai scrie si comunitatea dai acolo iar acolo iti apar utilizatorii cei mai buni dar undeva in dreapta deasupra urilizatorilor scrie cu rosu utilizatori suspendati si dai acolo scrie cine a fost suspendat si din ce cauza...big grin Sper ca te-am ajutat Ffffunda?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te uiți aici, http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Sybiii, ce atata palavrageala pentru o funda? Macar de dadeai doar link.
@EvilBite, esti sigur(a) ca nu stiai cum se ajunge la acea pagina? Dar ai incercat sa scrii intrebarea pe Google mai intai? Sau legaturile/link-urile/butoanele astea pe site sunt de forma? E obositor sa explorezi? Hai ca nu erau nici asa ascunse. Erau chiar la vedere/indemana. Ori sus, ori jos pe pagina. Mai direct e sus!