| valeria4u a întrebat:

Unde vad intrebarile mele STERSE? happy Funda!

5 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

În partea stângă, ai o listă de opțiuni. Acolo trebuie să vezi opțiunea "Întrebări/Răspunsuri șterse de Admin". Dacă nu o ai, înseamnă că nici o/un întrebare/răspuns nu ți-a fost eliminat/ă de pe site de către Admin.
Succes! ☺

| TPU.ro a răspuns:

Intrebarile sterse de un admin sunt afisate intr-o sectiune dedicata in partea din stanga a paginii. Aceasta se activeaza doar daca ai postari eliminate din comunitate.

Alexandra - TPU

evenso
| evenso a răspuns:

In coloana din partea stanga apare scris Intrebari/Raspunsuri sterse de Admin, vezi in imagine http://imgur.com/TKpof
Dar nu apare mereu, la mine de exemplu acum nu este.

| valeria4u explică:

Sterse adica adminul le-a sters... straight face

| valeria4u explică:

Eu am 2 intrebari sterse... Le-am gasit odata, iar acum nu stiu cum sa mai dau de ele... Sunt curioasa daca mi s-a mai sters vreunawinking