| mercenaries a întrebat:

Vand Ps2 Modat, 2 manete cu vibratii, cabluri de conectare TV pretu 200 de lei noii.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu mai spam-a TPU-ul!

| Cosmin876 a răspuns:

Eu mai mult de 1 mill nu iti dau pentru ca sistemul este vechi(vreau sa spun la svr11 dar faci o manevra peste o masa nu se sparge ci se da intr-o parte masa dar la xbox sau ps3 se sparge+ca imaginea este mult mai buna manevrele poti sa le pozitionezi unde le faci...asa ca nu o sa iti dea nimeni 200 de lei pentru el