| LoveTequila a întrebat:

Vreau sa stiu cate puncte iti da o funda?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și eu vă spun la toți că 10 puncte, nu 100.
Citiți aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
De ce sa aleg un raspuns castigator pentru intrebarea pusa de mine?
Toti cei care au raspuns la intrebarea ta au lasat la o parte, chiar si pentru cateva momente, interesele si grijile proprii pentru a-ti oferi un sfat, o solutie, o vorba buna sau macar pentru a-ti lumina chipul cu un zambet. A alege un raspuns castigator inseamna a-ti arata recunostinta fata de cel care consideri ca te-a ajutat cel mai mult. Acesta va fi recompensat din partea TPU.ro cu 10 puncte si, in acelasi timp, va putea sa se bucure de faptul ca a reusit sa te ajute cel mai mult. A alege un raspuns castigator poate fi felul tau de a multumi pentru ajutorul primit :)
Pa, pa.

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

100 puncte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100.

| mony_3128 a răspuns:

O funda = 100 puncte. bafta