| SentimentStralucireaPalmolivuProtex a întrebat:

00:26. Ma aflu gol in fata oglinzii, in baie. Se aud niste sunete...doar sforaituri. Ma uit in oglinda dar mi-e frica sa nu ma sperii, de fantoma, nu de mine. Am auzit o legenda, parul de pe spate mi-e zburlit. Tin o lumanare in caz ca mor iar cu mana dreapta tin...telefonul normal. Probabil 9 octombrie ma va lasa inconstient in urma unei lovituri de tigaie dry cooker. Incerc sa nu fac galagie altfel am pus-o! Dar chiar vreau sa o vad pe Bloody Mary. Oare voi face impresie buna? Ce parere va avea despre mine privindu-ma in toata splendoarea?
Am uitat, trebuie sa iau un trandafir si sa-l tin intre...bu...ze.
O voi da pe spate oare, sau ma va da ea pe mine?

29 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

E 12.43.
Am nevoie la baie.
Am un covrig de vreo 2 zile.
Mi-e foame.
Cred că o să-l mănânc.
Bloody Mary nu vine...
E ocupată.
Mrrr.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Era 00:44.
Teapaa. tongue

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Off, se mai întâmplă.sad

| syd2 a răspuns:

iti propun sa dansam un tango, ole!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Am avut un 13 vineri chiar ieri, care e faza cu 9 octombrie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pui cu 9octombrie, te joci cu focul!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

"Sa vezi cand se pune ea cu mine!" ai zis ceva, dragă? waiting

| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

Ai incurcat-o :p

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

așa ziceam și eu. ai grijă că ți-o iei rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

Tu te bagi singur in belele. Ce cautai la ora aia gol golut in baie? Aaa da. O asteptai cu trandafirul intre bu... ze. Cred ca nu a observat inca faptul ca ai zis ca sforaie! rolling on the floor In seara asta te rade pe spate cu masina de tuns iarba!
Stiu ca n-are, dar i-o imprumut eu pe a mea
sau vrei drujba soro?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

Orice? Esti sigur?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

altceva ce? poate o față nouă rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

n-am nevoie de nimic soro, dacă îi dau una, îi zboară toate penele rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

tocmai pentru că ești prea frumos și sunt geloasă, nu vreau să te fure nimeni :3

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

dragule, dar parcă ziceai că-ți faci tatuaj cu numele meu.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

bine, cum vrei tu, dar să fie fosforescentă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

aoleu, până și la fantome te dai. cât de curbă poți să fii. ce dry cooker? n-ai tu bani să cumperi așa ceva laughing în 5 minute ajung acasă, să vezi ce bătaie îți dau. apropo, îmbracă-te iubire că e frig kiss

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

eram doar geloasă. nu, nu te bat happy

| RobyUhtred a răspuns:

Ai murit? rolling on the floor