| anonim_4396 a întrebat:

1+1=3. E adevarat? Argumentati! Raspunsul corect primeste funda.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Reclama la durex

| RAY a răspuns:

Cand esti beat sigur afli raspunsul corect

| Doub a răspuns:

Nu e adevarat.
1+1= Pinguin.

| VibeTrix a răspuns:

1+1=2,fiindcă așa e, ca să te miri tu. big grin Funda?

| TiberiuFasole a răspuns:

Da, prin matematica universului 1+1=3. Daca ai 1 cerc de foc in mana, si iti dau eu altul, cate ai? Nu iti poti da seama, fiindca iti arde mana.Robotii au inventat asta, robotii sunt cei mai buni la matematica, si ei nu inteleg iubirea, deci:
Iubire=Nu Matematica
Matematica=Nu iubire

| LoveSleep a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Eu ți-aș da fundă da nu pot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba...cine ti-a spus te-a mintit. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt mai multe raspunsuri corecte. Precum "reclama la durex" sau "Unu + unu nu face 3 ca n-are cum. unu plus una, da.". O sa dau funda la nimereala. Scuze laughing)

| CălinPL a răspuns:

1+1=5 este total logic daca luam o capra si un tap de bere si capra bea tapul, capra are doi ochi si apoi vede dublu = 4+daca e insarcinata de la tap si pot are bulanul sa nasca doar un prunc = 5 GET LOGIC

| FrateleAndrei a răspuns:

Cum se zice corect:
3 ori 3 = sase sau sese?

| xPervPufarina a răspuns:

1+1 nu-i 3 pentru ca soare nu este patrat si pentru ca unicornii nu este capre. ^^

| FrateleAndrei a răspuns (pentru xPervPufarina):

Iar tu nu sti gramatica.Sunt capre nu este!

| Nastyka a răspuns:

Vei invata la informatica in clasele mai mari. Dar e adevarat.

| T0T a răspuns (pentru Nastyka):

Eu sunt la intensiv informatica si spun ca nu este adevarat. Pune codul asta: cout

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Cout< < 1+1;

| Exilee a răspuns (pentru T0T):

Minim 3 daca nu se foloseste Durex.

| T0T a răspuns (pentru Exilee):

Corect. happy

| Pikachu88 a răspuns:

Poate... intr-o alta viata! I don't want to see