| anonim_4396 a întrebat:

1.De ce au femeile coapsele calde?
2.În câte grupe se împart femeile?
3. Ce este viaţa?
4.Care este cel mai periculos loc din lume?
5.Culmea inocenţei?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ce-ți pasă ție?

| GroparuVesel a răspuns:

1.D-aia.
2.In cate se poate.
3. Ceea ce vine dupa moarte.
4.Cimitirul meu.
5.Da.

| Duucu a răspuns:

1) Se freacă prea mult pe coapse.
2)Toate-s la fel.
3)Nimic.
4)Sub patul meu.
5)Să o întrebi pe mama ta dacă e virgină.

| W3R4 a răspuns:

1) din cauza sîngelui.
2) în două: doamne șii...Doamne ferește!
3) un fir de păr din fund, pentru că e scurtă și plină de rahat!
4) toaleta publică.
5) culme inocenţei: s-o întrebi pe mama ta dacă e virgină!

| CristiB93 a răspuns:

Mersii de pupic happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 Ca sa nu raceasca barbatii
2 Nu mai stiu
3 O chestie
4 Patul
5 Fecioara a carei mame a fost si ea fecioara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Femeile-s calde peste tot.
2. Femei proaste, femei şi mai proaste, femei mult mai proaste, femei foarte proaste, femei extraordinar de proaste, blonde, brunete, şatene, vopsite, slabe, grase, anorexice, bulimice, nimfomane, frigide, întrebătoare, nepăsătoare, anormale, panarame de mici, panarame pe viaţă, urâte, frumoase, Lady Gaga, Zoe Petre, virgine, penetrate încă din fragedă pruncie, zoofile, pedofile, necrofile, sadice, masochiste, sadomasochiste, heterosexuale, lesbiene, bisexuale, asexuale, pansexuale, intersexuale, transexuale, Justin Bieber, drogate, fumătoare, alcoolice, depravate, îngrijite, cu sâni mari, cu sâni mici, uşor penetrabile, greu de pătruns, sincere, mincinoase, tinere, MILF-uri, bătrâne, Madonna, TCM-iste, piţipoance, normale, deştepte, " perfecte ".
3. " Sinteză a proceselor biologice, fizice, chimice, mecanice care caracterizează organismele. "
4. Orice loc din lume este periculos, fiindcă oricând poate apărea un idiot care să-ţi pună viaţa în pericol.
5. Să-ţi pună un idiot viaţa în pericol şi după aia să-ţi spună că n-a vrut.

| PŞtefaniaP a răspuns:

1.Ca sa isi incalzeasca sotul.
2.Proaste, destepte, grase, slabe laughing etc.
3.Mancarea mea.
4.Scoala mea.
5.Mere, mere si iar mere happy

| SilentSuicide a răspuns:

1.Ca sa ne intrebam de ce nu le au reci.

2.Grupa I. Cele Simple, Grupa II. Fitoasele, Grupa III. Pitzipoancele, in fine sunt mai multe.

3. Oricum nu moarte

4.Camera mea.

5.Lingusitoarea de colega-mea.

| Andreea304 a răspuns:

1)Ca le sta bine.
2)Doua:Vii si moarte.
3)O pedeapsa.
4)Liceul.
5)Prostia omeneasca.

| ReaperxD a răspuns:

1.Pentru ca atunci ce farmec ar mai fi?
2. 5:simple, pitipoance cele care o ard..proastele si priceputeletongue
3.Un moment din om
4. Marele Canion sau cum se scrie ma rog.
5.Sa faci fata de catelus cand cersesti.

| Aryna14 a răspuns:

1.Pentru ca fac prea multe proti
2. In 4 -proaste-urate
-proaste-frumoase
-destepte-frumoase
-destepte-urate
3. Olectie
4.Patul
5.Opisicuta tare draguta se te muste de... din greseala

| mjsevens a răspuns:

1.Înainte de începerea actului sexual, câteva mângâieri şi atingeri pe interiorul coapselor îi vor da fiori partenerei. În loc ca bărbatul să se îndrepte direct către zona genitală, poate zăbovi câteva minute pe interiorul coapselor femeii. Acesta va fi surprins în mod plăcut de efectele mişcărilor circulare în această zonă, în timp ce partenera sa se va înfiora de plăcere.
2.Doamne
Doamne fereste
mai da Doamne
3. Veata este un timp pentru om, animale ..si toate vietatile din jurul pamintesc, la care ei ar trebui sa indeplineasca... adica nasterea si moartea.
4.cel mai periculos este locul:Singuratatea
5?