| ramonika125 a întrebat:

In cate grupe se impart femeile?

Răspuns Câştigător
| edy132 a răspuns:

In cele ce urmeaza mentionez ca sunt pareri personale. Sunt 2 categorii de femei :
1. Frumoase
2.Inteligente
De ce? Pentru ca o femeie care arata bine stie doar sa arate bine si atat. Asta e tot ce stie sa faca, nimic mai mult.
Cele inteligente nu arata atat de bine, nu sunt placute atat de mult, dar pe la 25 de ani barbatii o sa le prefere pe cele care gandesc. Cele care aratau bine pe la 25 de ani o sa arate ca la 40 din cauza machiajelor, cremelor stupide si alte vrajeli.
Cele inteligente isi culeg roadele si au timp sa se ocupe de ele insusi.

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Femeia tot femeie este în orice grupă ar fi ea...

| Anonima264 a răspuns:

Pai la ce te referi prin ce categorii?
Adica te referi la personalitatea lor?
Sau la ocmportament?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mai multe. Femeile sunt...foarte schimbatoare.

| Zabbyel a răspuns:

In 2 feluri
1. bune(frumoase truplove struck si suflet love struck)
2.rele(urate->trup & suflet)

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Zabbyel):

Aşa clasifici tu femeile?
Bune şi rele, chiar dacă termenii ăştia se folosesc în cu totul alt context?
Căcat.

| Zabbyel a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

rolling on the floor porti ochelari smug arati ca in varianta a2a cumva smug(dupa felul cum te exprimi) laughing doar la cuvantul naspa pentru tine gasesc crying a si inca ceva: doar grupa de bine(frumusetea) ma intereseaza pe minelove struckacuma ce-i intereseaza pe alti nu MA PRIVESTEwinking

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Zabbyel):

Nu, nu port ochelari.
Şi ce-i cu excesul ăsta de emotigrame?
Ai un vocabular limitat şi compensezi cu astea?
Una dintre cele mai de generală expresii auzite de mine vreodată:
,, Dacă caut în dicţionar, te găsesc la cuvântul x."
Sunteţi penibili, să mor.

| Zabbyel a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

rolling on the floor cum sa-ti explic eu tie smug pai de cand m-am nascut aveam "x-uL" love struck nimic din ce as putea face laughing si evident daca as putea schimba ceva din viata mea nu as schimba NIMIC love struck si retine cand poftesc eu o sa-ti pun doar X-uri devildevil x X x ahh firashhh sa fiuhee hee

| Ekcstsy a răspuns:

Fidele si infidele, astea sunt cele mai importante categorii. Daca ai fidelitate restul nu-s foarte importante.

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

Pai:
frumoase
urate oh go on
intelegatoare
neintelegatoare
serioase
neserioase
pe interes.
barfitoare
iubitoare.
Eu cam atat cunosc.dar pot fi mii si mii de grupe

| Norvegianul a răspuns:

Serioase si neserioase.

| Domiinic a răspuns:

Pai sunt elastice[se intind si in patul altuia] supraelastice [se intind in mai multe paturi] si credincioase [se intind pana la Dumnezeu].

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Atât de multe.Dar să le amintim pe cele mai periculoase/nedorite:
-Mustăcioasele
-Psihopatele
-Batozele
-Piţipoancele
-Târfele
-Femeile-bărbat

| euoarecare a răspuns:

Sfinte si curve. restul' sunt indecise si in curand se vor incadra in una din cele 2 categorii.