| Mokaxoxo a întrebat:

A vazut cineva un unicorn cu o gaina pe spate? M-am saturat sa-i caut!

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

Stai liniştită,îs la mine acasă,că i-am văzut alergând pe stradă,şi i-am invitat la o cafea,dar au adormit pe canapeaua mea, şi dorm duşi.
Dacă îi mai vrei, îţi dau adresa în privat, şi vii la mine.
(dacă-ţi fac o cafea, nici că nu mai pleci!)

29 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

S-au oprit acum câteva minute la piață.

| GroparuVesel a răspuns:

Gaina am ingropat-o aseara. Unicornul s-a speriat si a migrat.

| Ashadow a răspuns:

Tocmai cand era sa-i vad a trecut un fluture care cara un mamut prin fata mea si mi-au luat toata privelistea

| mola a răspuns:

Unicornul asta?
http://www.desenatori.ro/desen-1821802.htm
Si gaina asta?
http://www.desenatori.ro/desen-1623831.htm
Aaaaaa sunt pe youtube!

| SilentSuicide a răspuns:

Si tie ti-a disparut unicornul? Si mie :|
Daca-l vezi anunta-ma
P.S: uitati o imagine cu el : http://littlehussontheprairie.files.wordpress.com/2011/12/rainbow-horse.jpg

| SmartLier a răspuns (pentru SilentSuicide):

Ce unicorn draut ai! :O:O Nu ma lasi sa-l pastrez? A trecut ieri pe la mine si a ramas aici.

| SilentSuicide a răspuns (pentru SmartLier):

OK poti sa-l pastreziwinking

| SmartLier a răspuns (pentru SilentSuicide):

Mersii :*

| SmartLier a răspuns (pentru SilentSuicide):

O sa fac sclipici din cornul lui.

| SilentSuicide a răspuns (pentru SmartLier):

Poti sa faci ce vrei din el, mai am unul leit, doar ca e baiatwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentSuicide):

Auzi … ma gandeam … poti sa ma ucizi?
nu mai am chef de nimic!
poti sa vii la mine?

| SilentSuicide a răspuns (pentru anonim_4396):

No problem...Dar stai, naiba din ce cauza sa te ucid? Oh stai sunt AntiBiber asa ca nu te speria daca prin fereastra ta v-a trece un cutit de argint devil
Odihneste-te in pace!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentSuicide):

OK oricum poti sa ma ucizi ca urasc gangman style si grabeste-gjhzvxjhxsqv whddbcsddmncdcwmk b

| SilentSuicide a răspuns (pentru anonim_4396):

Se pare ca ai primit cutitul de argint happy
P.S. poti pastra cutitul

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentSuicide):

Nu … m-a lovit unicornu' pe care trebuie sa il am … poti veni la mine?
ma poti ucide cu un telefon

| SilentSuicide a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm se pare ca am gresit adresa...
Eh macar as spera sa nu-ti lipseasc prea mult aceasta persoana http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/dd/Crime_scene.JPG

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentSuicide):

Nu pentru ca nu il stiu. cumva e slender?

| SilentSuicide a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca e slender...Nici nu stiu cine e dar se pare ca din greseala am tras un foc de arma in partea gresita... Spune-mi tu esti aici sau e alta persoana http://static.cinemarx.ro/......572983.jpg
P.S. Iti vine sa crezi ca aia sunt colegii mei politisti? Stiu, habar n-au ca eu sunt o criminala cinstita >:)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentSuicide):

Nu nu sunt eu

| SilentSuicide a răspuns:

I-am gasit :O
Tohmai cand eram atacata de un robot unicornul si gaina ta m-au salvat, le multumesc mult si sa stii ca ai cu ce te mandri : http://2.bp.blogspot.com/......n+R2D2.jpg

| Smile2BHappy a răspuns:

Au batut la usa si au cerut ceva de mancare si gaina a mers la baie si a facut un ou de aur in care erau niste seminte care au facut un vrej pana in nori unde am gasit regatul unicornilor. Grabeste-te, incerc sa ii tin cat mai mult, sa fac pe matusica isterica.

| amiX a răspuns:

Nu...dar am vazut o gaina cu un unicorn in spate

| SmartLier a răspuns:

Un unicorn a trecut ieri pe la mine dar nici urma de gaina... o prietena zice ca are una albastra de 2 zile.

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Erau ai tai, si de la mine a fugit o gaina cu un unicorn pe spate fiind ca am vrut sa ii omor, si cand i-am gasit pe ai tai am crezut ca is ai mei, asa ca scuze.

Răspuns utilizator avertizat
| Killer200 a răspuns:

A luat un Big Mac de la KFC Constanta, du-te si cauta-l rolling on the floor

| JollyJulieta a răspuns:

A trecut pe la fasfood sa comande o pitzza happy Apropo suicide vezi ca a zis una ca esti criminala :O straight face sa nu te gandesti sa treci pe la mine ca am baricadat casa laughing

| SilentSuicide a răspuns (pentru JollyJulieta):

Nu mi-ai facut nimic asa ca stai linistita. Sunt o criminala doar ca ii ucid decat pe cei care imi cer asta, a da si pe cei care ma streseaza.

| Xeryqnez a răspuns:

Au mers prin fata blocului meu laughing