| anonim_4396 a întrebat:

Abia astept sa vina vara ca sa vad si eu cine de la mine din oras are cont pe TPU.Adica banuiesc ca tricourile astea care le primiti o sa le purtati pe-afara, nu? Sau dormiti cu ele? Pai si-atunci nu mai bine ne dadea Cristina direct niste pijamale?
Si mai am o intrebare? Tricourile astea sunt cumva personalizate dublu? Adica daca imi da si mie unu o sa scrie pe el CimpoiMarin1975? Da` nu cred…

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Ok, eu chiar dorm cu el. laughing)

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu aş vrea chiloţei şi ciorapi cu TPU love struck şi o zgardă pentru vaca unui prieten.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Imi imaginez o chestie…
Tu in drum spre mare,cu masina, purtand un tricou de-asta al TPU-ului, personalizat cum ziceam, plus-de ce nu?- cu buricu` la vedere…Si faci pana de cauciuc pe o sosea mai pustie-asa, cobori si te uiti dupa ajutor – tu fiind blonda nici nu stii ca masina are a cincea roata, normal.Si chiar daca ai stii, tot blonda fiind, nu-ti trece prin cap la ce se foloseste si probabil ca atunci cand ai descoperit-o te-ai gandit ca au gresit aia cand ti-au vandut masina…OK.
Deci te uiti dupa ajutor si deodata vezi un vacar cu vacile, stand in ciomag si uitandu-se pe tine romantic-asa, intelegi tu.Si are loc urmatorul dialog:
-buna ziua,domnule taran,ma puteti ajuta si pe mine?
-pai cum sa va ajut domnita,ca eu am consem sa pazesc vacile,nu pot sa-mi parasesc postu`,as merge si eu la mare cu dvs. – va dati seama!(eu citisem pe tine NOname si te tineam in calde)
-pai sa-mi schimbati roata,ma refeream…
-domnita draga, adica ma credeti chiar asa de prost? eu nu stiu ca v-ati dezumflat cauciucu` ca sa ma abordati pe mine? va sunt simpatic, nu-i asa? bine, hai sa va ajut…
Asa ca imi dau jos pufoaica aia de oaie, ca sa ma bag la roata(eu port si vara blana aia pe mine si caciula de astrahan la fel-normal) si deodata – surpriza:imi apare tricoul la iveala cu ``CimpoiMarinCancelledWizardMagicianulfermecatLuisFigo``.Si atunci tu imi sari in brate si ma pupi si ne strangem tare-tare…Si tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii – un claxon de camion, de-ala enervant de asurzitor.Ne intoarcem sa ne uitam – oprise un tir.Si se da jos soferul.Adica ``soferul``! Sa-mi bag….S-a stricat toata combinatia…

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

CimpoiMarinCancelledWizardMagicianulfermecatLuisFigo şi imaginaţia.hee hee

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Aha! imi amintesc de Wizard... cred big grin

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

Hehe, bine! big grin

| zurick a răspuns:

21 august 2013 este data în care am fost ''campionul zilei'', acest titlu fiind doar o ambiție idioată de a mea.Nu doream tricoul, doream doar titlul(care am realizat ca e nefolositor, dar na...)N-am trimis datele adminelor pentru că nu aveam nevoie de tricoul ăla și nici acum n-am nevoie de el și nu cred că voi avea vreodată.Te-am plictisit destul?(ești mai mic decât mama cu un an)

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

S-ar putea sa fiu mai mare ca ea cu 1 an, deoarece sunt nascut in `73.Aia ce am scris eu la profil e ca sa nu se prinda NOname ca sunt ``cancelled``, ca stia ca am 41. Da` ea tot s-a intepat, ca e smecherita blonda...
De plictisit nu m-ai plictisit, stai linistita...
Da` sa stii ca mama ta n-are 39, ai gresit tu - e tanara si frumoasa si abia face 28 anul asta...
Da?
Iar tu sigur semeni cu ea...

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' ce, nu poate fi tânără şi frumoasă şi la 39?
Eheee...parcă-s chiar mai bunăciuni când se coc. Ştii, ca vinul.

Zurick, mami tău are cont? Să-i transmiţi că o salutăm.

| zurick a răspuns (pentru NOname):

Din fericire nu.Mama-i nebună și fără să-și facă cont.De fapt ea nu intră pe calculator.Nebună în sensul bun al cuvântului.

| NOname a răspuns (pentru zurick):

Na, atunci o şi te felicit!

| AirănMeidăn a răspuns:

Eu nu vreau sa vin Campionul Zilei doar pentru ca imi e frica sa nu primesc tricou.
Nu glumesc.
*lacrima*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte misto intrebarea pe care ai pus-o rolling on the floor!
Ai dreptate cu pijamalele-nu cred ca cineva va purta tricoul TPU(adica si eu am castigat unul dar nu stiu daca il voi purta ''in public'' laughing

| IAmTheLegendary a răspuns:

laughing

Ar fii fain chestia cu numele tau! Daca vrei sa ti-l presonalizezi, du-te la un croitor, sa iti scrie numele smug
Si daca ne-ar fi dat direct niste pijamale daste` noi, ne duceam mai bine la librarie si luam pijamalele direct impachetate laughing

| anonim_4396 explică (pentru IAmTheLegendary):

S-au bagat pijamale si in librarii? Sau nu se mai citesc cartile deloc si atunci s-au apucat aia sa vanda orice si rup cartile ca sa foloseasca hartia la impachetat?

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru anonim_4396):

A 2-a varianta big grin

| SmileyQueen a răspuns:

Esti brailean? happy De curiozitate..Si NU ST'U DE-ASTEA!laughing *Il imita pe nicusorlaughing*

| anonim_4396 explică (pentru SmileyQueen):

Ai nimerit-o.Dar nu sunt din Braila, doar am venit cu niste treaba pe aici, deci nu stiu cat o sa stau.In rest e bine ca esti de caterinca, am inteles ca ai 12 ani, iti urez multi inainte si sa te faci mare si frumoasa.Si desteapta.Adica esti, dar sa te faci si mai desteapta, asta voiam sa zic.
Craciunul stiu de ce-l iubesti - primesti cadouri multe, deci e normal...

| SmileyQueen a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi de urare. Da, asta ar fi un motiv pentru care ador Craciunul dar imi place fiindca in casa miroase a brad:X